2 luty 2023

Po kilku latach przerwy wracamy ze zdwojoną siłą! Ruszamy z 31 odsłoną Zimowej Giełdy Piosenki.

Forma pozostaje bez zmian- wydarzenie składa się z dwóch części- eliminacji konkursowych oraz finału, na którym wystąpi 10 finalistów eliminacji i gwiazda imprezy.

Już teraz można zgłaszać chętnych, którzy wezmą udział w eliminacjach na żywo na antenie Radio Sygnały. Jedyny warunek jaki należy spełniać, aby wziąć udział w konkursie to przynajmniej jeden student w składzie zespołu lub solista z ważną legitymacją studencką. Chcemy w ten sposób podtrzymać studencki klimat wydarzenia.

Do 17 lutego br. czekamy na Wasze zgłoszenia. Wyślij 2 autorskie utwory w formacie mp3 i krótki opis zespołu lub swojej solowej twórczości na adres zgp.festiwal@gmail.com i zgłoś się do eliminacji Giełdy. Najlepsze 10 zespołów/ solistów wystąpi w finale Zimowej Giełdy Piosenki, który odbędzie się 30 marca w Studenckim Centrum Kultury w Opolu.

Zimowa Giełda Piosenki to unikatowa szansa na świetne muzyczne doświadczenie oraz… na wystąpienie przed legendą polskiej sceny muzycznej! Oprócz tego, Giełda to jeden ze sposobów zakwalifikowania się na wiele ciekawych imprez muzycznych w Polsce.