3…2…1.. start! Już za chwilę, za momencik ruszy kolejna edycja zgłoszeń zespołów z całej Polski, które po przejściu eliminacji zostaną zakwalifikowane do ścisłego finału XXIX Zimowej Giełdy Piosenki w Studenckim Centrum Kultury w Opolu!
Dziesięć zespołów, profesjonalne jury oraz cenne nagrody to znak rozpoznawczy tej imprezy. Aby wziąć w niej udział wystarczy przesłać zgłoszenie do 15 stycznia 2019 r. Powinno zawierać krótki opis kandydującego zespołu oraz trzy utwory. Zgłoszenia należy wysyłać na adres: zgp@onet.pl. W każdy poniedziałek od 21:00 do 23:00 na antenie Radia Sygnały będą prowadzone eliminacje, podczas których będziecie mogli oddać swój głos na zgłoszony zespół. Wielki finał XXIX Zimowej Giełdy Piosenki odbędzie się 21 marca 2019 r. w Studenckim Centrum Kultury w Opolu. Nie możecie tego przegapić!