Finał 31 edycji Zimowej Giełdy Piosenki zbliża się wielkimi krokami! Na kolejnej odsłonie ZGP wystąpi 10 zespołów z całej Polski oraz rockowy zespół Myslovitz. Już od dzisiaj (15.03) są dostępne darmowe wejściówki na to artystyczno-kulturalne wydarzenie.

24 marca (piątek) o godzinie 18:00 odbędzie się kultowy przegląd piosenki studenckiej. Każdy zespół zaprezentuje dwa utwory- utwór z repertuaru zespołu Myslovitz oraz swoją autorską kompozycję. Po przeglądzie konkursowym natomiast odbędzie się koncert zespołu Myslovitz, który po 10 latach wydał nową płytę i tym samym obchodzi 30-lecie działalności.

Już od dzisiaj (15.03) do 23.03 można odbierać darmowe wejściówki na to wydarzenie. Zapraszamy do biura Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Opolskiego od poniedziałku do piątku w godzinach 12-15. (ul. Katowicka 95, pokój nr 18, Studenckie Centrum Kultury).