Kolejną nagrodą dla Finalisty Zimowej Giełdy Piosenki jest występ na jednym z najbardziej prestiżowych Festiwali w kraju- na 59 Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie.

Zimowa Giełda Piosenki przybiera zawrotnego tempa! Na zgłoszenia od zespołów oraz solistów czekamy tylko do jutra (17.02). Po tym czasie ogłosimy harmonogram audycji radiowych, na których odbędą się eliminacje do Finału Zimowej Giełdy Piosenki. Tymczasem, ogłaszamy kolejną nagrodę, czyli występ na 59 edycji Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, który jest jednym z najważniejszych festiwali piosenki artystycznej i zaangażowanej w Polsce.

Festiwal funkcjonuje od 1962 roku i stanowi przestrzeń dla promocji debiutanckiej twórczości młodych twórców. Cały Festiwal, a także artyści z nim związani na stałe zapisali się w historię polskiej kultury. Na scenie Festiwalu swoje pierwsze kroki artystycznej kariery stawiali m.in. Marek Grechuta, Maryla Rodowicz, Jacek Kaczmarski, Piotr Rogucki, Renata Przemyk i wielu innych wybitnych wykonawców.