Ruszyła XXXI Zimowa Giełda Piosenki! Trwa nabór do eliminacji konkursowych, podczas których zostanie wyłonionych 10 finalistów. Najlepsi z nich będą mieli szansę na wystąpienie na wielu muzycznych wydarzeniach w Polsce, w tym na Piastonaliach Uniwersytetu Opolskiego 2023.

Zimowa Giełda Piosenki po raz kolejny uruchamia machinę wyłaniającą talenty z całego kraju. Na zgłoszenia od uzdolnionych muzyków z całej Polski czekamy do 17 lutego. Za niedługo ruszą również audycje na antenie Radio Sygnały, na których słuchacze będą mogli głosować na swoich faworytów. Dziesiątka artystów, która nazbiera największą ilość głosów wystąpi w wielkim finale Zimowej Giełdy Piosenki.

Już wiemy, że jedną z nagród dla finalistów Giełdy będzie występ na największej imprezie studenckiej na Opolszczyźnie, czyli na Piastonaliach UO! W tym roku Piastonalia są planowane w dniach 22-24 maja. Wybrany przez Zarząd Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Opolskiego artysta dostanie szansę na zaprezentowanie swojej twórczości podczas jednego dnia imprezy.

Więcej informacji o puli nagród dla finalistów już wkrótce.